Moravská a česká vína v Amsterdamu

Vína z Aliance vinařů V8 a několika dalších vinařů z ČR se představí v Nizozemí  na špičkovém veletrhu Wine Professional  ve dnech 9.-11. 1. 2012.

Aliance vinařů V8 se rozhodla i v letošním roce svá vína prezentovat na nejvýznamnějším vinařském veletrhu v zemích Beneluxu – Wine Professional 2012. Veletrh vína a delikates je letos pořádán v Amsterdamu již desátým rokem. 

„Jde o jedinečnou příležitost, jak představit kvalitní  tuzemská vína v zahraničí“, odůvodňuje účast Ing. Marek Špalek, který letos  představení Aliance vinařů V8 a dalších tří vinařství v Nizozemí organizuje .  „ Na veletrh má přístup  pouze odborná veřejnost, hledají se importéři a uzavírají obchodní partnerství. Jedná se o malou, ale velmi kvalitní burzu v pravém slova smyslu! Mimo členy Aliance vinařů V8 – Víno Hort, Kolby, Víno Marcinčák, Vinařství Volařík, Nové Vinařství, Reisten a Sonberk – se letos představí i Bohemia Sekt, Vinařství Cícha a Zámecké Vinařství Bzenec“, dodává Špalek.

Aliance vinařů V8 vznikla v roce 2006 s cílem podpořit výrobu a zejména propagaci kvalitních moravských vín. Členy V8 jsou v současné době VINO HORT, Vinařství KOLBY, Víno Marcinčák, Nové Vinařství, vinařství REISTEN, vinařství SONBERK a Vinařství Volařík. Všichni členové V8 dodržují velmi přísná pravidla výroby s cílem produkovat pouze mimořádně kvalitní vína. Více informací o alianci na www.8v.czSTEN, vinařství SONBERK a vinařství Volařík. Všichni členové V8 dodržují velmi přísná pravidla výroby vín s cílem produkovat pouze mimořádně kvalitní a nadprůměrná vína.

Další informace:
Ing. Marek Špalek

e-mail: mikulov@novevinarstvi_cz

Nahoru

 

Ra__en__.jpg