SOUTĚŽ V ŘEZU RÉVY VINNÉ 19. 2. 2010

V pátek 19. února 2010 se ve vinicích Stanislava Mádla ve Velkých Bílovicích uskuteční 6. ročník soutěžního klání vinohradníků v řezu révy vinné. Spíše recesistický nápad se v průběhu let proměnil v ryze odborné setkání jak samotných soutěžících a porotců, tak i spousty přihlížejících zájemců z řad vinohradnické veřejnosti.

Od 8 hod. bude zahájena prezence účastníků soutěže. Jako každý ročník, tak i v roce 2010 se bude zápolit v dvou soutěžních kategoriích JUNIOR (žáci a studenti odborných škol a ostatní mládež do 26 let) a ELITE (ostatní).

Soutěžit se bude o hodnotné ceny z oblasti vinohradnického nářadí a vybaveni. Soutěžící se s sebou přinesou vlastni řezací nářadí (nůžky, pilka, pákové nůžky popř. brousek). Samotná soutěž jako tradičně bude spočívat v ořezáni určitého počtu keřů za určitý časový usek. Odborná komise bude pak hodnotit jak počet ořezaných keřů, tak i jeho čistotu a kvalitu. V místě se budou též prezentovat partnerské firmy dodávající potřeby a technologie pro vinohradníky. V den viničního setkáni nabídne spoluorganizátor BS vinařské potřeby na vybrané vinohradnické nářadí zajímavé slevy. Počet soutěžících v každé kategorii je limitován do 30, takže žádáme vážné zájemce,  aby své přihlášky zasílali včas na adresu:

e-mail: info@vinarskyobzor_cz nebo tel./fax: 519 348 980

Nahoru

 

Ra__en__.jpg