Traktor Antonio Carraro TRH 9800 zvolen "Traktorem roku 2012 - Best of Specialized"

Mezinárodní porota, složená z 20 novinářů nejvýznamnějších evropských časopisů zemědělské mechanizace, zvolila traktor Antonio Carraro TRH 9800 jako „Traktor roku 2012 - Best of Specialized“.
Porota ve svém hlasování brala v úvahu následující funkce: Motor, převodovka, standardní palubní elektronika, hydraulika, komfort kabiny, inovativní technické parametry, design, poměr výkonu a ceny a volitelné prvky.

Toto ocenění je dalším potvrzením faktu, že stroje od Antonio Carraro jsou spojením technologie, talentu a inovace.
Traktor TRH 9800 je multifunkční, reverzibilní traktor se stejnými koly, který je vybaven plynule elektronicky řízenou převodovkou. Motor je vybaven 4 válci, má 87 koní, 3 300 ccm a elektronicky řízené vstřikování paliva. Úplný elektronický systém může kontrolovat rychlost, zrychlení a otáčky motoru. Traktory mohou být vybaveny elektronickým proporcionálním joystickem pro ovládání hydraulického zařízení systému. Jízdní komfort pro obsluhu je maximální. TRH 9800 může být vybaven novou „Comfort Super“ kabinou, která je zúžená pro snadnější práci pod stromy a na kopcích. Výrobce poskytuje ke stroji mnoho volitelných prvků - sedadlo, ochrannou čelní mřížku bull-bar, hydro-pneumatické odpružení zvedacího systému, závaží, kola, kabinu, hydraulické systémy, atd. a nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.

Společnost PEKASS a.s. je výhradním dovozcem traktorů Antonio Carraro do České republiky a kromě vlastního prodeje strojů zajišťuje záruční a pozáruční servis a prodej náhradních dílů a na vybrané stroje i prodloužené záruky. Za zmínku stojí také jedinečná služba PEKASS assistance.

(vo)

Image

Image

Nahoru

 

Ra__en__.jpg